Pieczątki firmowe – drukarnia Art-press

Każdy, kto zakładał kiedykolwiek własną działalność gospodarczą doskonale wie, że niezbędnym elementem przy podpisywaniu różnego rodzaju dokumentów jest… pieczątka firmowa. Dlatego właśnie, gdy firma jest już zarejestrowana w Krajowym Rejestrze, posiada nazwę, numer NIP oraz siedzibę, kolejnym krokiem jest wyrobienie pieczątki.

W przypadku większych korporacji, przedsiębiorstw czy urzędów państwowych okazuje się, że dużo więcej osób musi posiadać pieczątki imienne. W końcu każdy dyrektor, kierownik czy inna osoba zarządzająca w danym przedsiębiorstwie i zatwierdzająca jakieś zmiany musi swoją decyzję potwierdzić podpisem oraz pieczątką imienną.

Gdzie w takim razie udać się po profesjonalną pieczątkę, która nie będzie służyła przez dwa miesiące użytkowania, a wystarczy nam na dłuższy czas? Bardzo ważny jest bowiem również i mechanizm pieczątki, aby się nie zacinał, a w konsekwencji będzie można szybko i sprawnie stemplować nawet i całą stertę różnego rodzaju dokumentów. Warto więc zainwestować w bardzo dobrej jakości mechanizm Wagraf

Gdzie więc powinniśmy się udać, aby wyrobić dobrej jakości pieczątki?

Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj drukarnia internetowa Art-press. Posiadają bowiem szeroką ofertę różnego rodzaju pieczątek tworzonych właśnie na mechanizmach Wagraf. W zależności od tego jakiej pieczątki potrzebujecie, możecie tutaj znaleźć wszystko czego zapragniecie. W swojej ofercie posiadają bowiem bardzo małe pieczątki o wielkościach odbicia 28x10mm, na których zmieszczą się 2 linijki tekstu. Jeśli chcesz na swojej pieczątce zamieścić większą liczbę tekstu wybierz inną alternatywę, wybór pieczątek jest bowiem ogromny.

Często przy wyborze drukarni, pierwszym kryterium okazuje się czas. Pieczątkę musimy mieć czasami jeszcze tego samego dnia. Drukarnia Art-press oprócz szerokiej oferty charakteryzuje się szybką realizacją zamówienia. Niejednokrotnie wystarczy wysłać wiadomość SMS lub maila z treścią pieczątki i już po godzinie możemy osobiście odebrać pieczątkę w centrum miasta.