Bukmacherzy, którzy w 2019 roku dostaną w Polsce legalne licencje

Legalni polscy bukmacherze są tematem przewodnim wszystkim tych osób, które pasjonują się w typowaniu wyników różnych dyscyplin sportowych. Gdzie najlepiej obstawiać? Który firmy bukmacherskie stwarzają legalną zabawę, a czasem możliwość wygrania całkiem sporych pieniędzy? Te i inne pytania często pojawiają się u polskich graczy w perspektywie nadchodzącego 2019 roku.

Na dzień dzisiejszy trudno tak naprawdę ostatecznie przewidzieć, jaka liczba legalnych bukmacherów będzie dostępna w naszym kraju w przyszłym roku. Fachowcy w tej branży przewidują, że liczba ta może sięgać do dwudziestu legalnych marek. Zwykle gracze bazują na znanych firmach, które w bukmacherskim świecie bywają od dłuższego czasu.

Na stronie Ministerstwa Finansów dostępna jest lista aktualnie legalnych firm bukmacherskich, do których zaliczają się:

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie, Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie , E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie , Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni , Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej oraz Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat legalnych bukmacherów i zgarnąć fortuna bonus? Odwiedź forbet opinie, czyli serwis internetowy, który skupia się na tematyce legalnych bukmacherów.