Chcesz zorganizować wyjątkowy wieczór panieński?

Życiu człowieka nieustannie towarzyszą różne imprezy i okazje do świętowania. Najpopularniejsze z nich i oczywiście przydarzające się najczęściej to urodziny i imieniny. Rzadziej zdarzają się imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie. Chcąc zorganizować którąś z nich trzymamy się przeważnie tradycyjnego schematu. Zastawiamy stół, zapraszamy gości, przygotowujemy domową imprezę. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy zbliżającej się imprezy nie urządzić w zupełnie inny sposób.
Ciekawą ofertę na organizację różnych imprez w niecodzienny sposób posiada firma Alfa Laser Game z Łodzi. Oferuje ona różnego rodzaju laserowe rozgrywki nastawione na aktywność fizyczną. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnego paintballa. Rozgrywka jest prowadzona na arenie o powierzchni ponad 400 m2, stworzonej w klimacie przypominającym tło popularnych gier komputerowych. Znajdują sie tam labirynty, tajemnicze przejścia, beczki, kraty, rury, łańcuchy, a wszystko to otacza tajemniczy półmrok. Ponadto nastrój rodem z gier komputerowych utrzymuje oświetlenie, różnego rodzaju efekty wizualne i delikatnie unoszący się dym. Efekt dopełnia trzymająca w napięciu muzyka.

Urodziny dla dzieci Łódź, zorganizowane w takim miejscu z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem. Laser arena pozwala na interaktywną rozrywkę bez użycia pocisków, a zamiast nich karabin emituje jedynie wiązki lasera. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 rok życia. Wspólna zabawa z rówieśnikami, rozwijająca celność, koncentrację i poczuci równowagi jest wspaniałą alternatywą jeśli chodzi o domowe imprezy urodzinowe Łódź.
Jeśli chodzi o urodziny dziecka Łódź, dużą frajdę może sprawić także laserowy labirynt rodem z „Mission Impossible”. Zadaniem uczestnika jest oczywiście przejście na drugi koniec pomieszczenia, nie dotykając żadnej z wiązek lasera, jednak jest to ogromne wyzwanie. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby Laser Room był pełen zasadzek o zmuszał do prawdziwej gimnastyki. Urodziny Łódź w takim miejscu to świetna zabawa. Czołganie się, przeskakiwanie czy przejście obok, pod lub nad wiązkami lasera, wszelkie techniki są dozwolone, a każdy uczestnik otrzymuje trzy próby przejścia. Wiązki laserowe emitowane przez wszystkie urządzenia są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i oczu, dlatego też można bez obawy świętować w ten sposób urodziny dziecka Łódź. W zabawie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 4 lata! W skład pakietu urodzinowego wchodzi wynajem sali na na wyłączność, wynajem salki okolicznościowej, gry w zależności od wybranej opcji, animatorzy, zdjęcia. W jednej grze laser game może brać udział 12 osób. Dla pozostałych uczestników oczekujących na swoją kolej Alfa Laser Game proponuje atrakcje dodatkowe. Jeśli nie masz pomysłu na urodziny, brak Ci czasu na przygotowanie tortu, poczęstunku, zaproszeń, oprawy przyjęcia urodzinowego – nie ma problemu! Organizatorzy kompleksowo zajmą się oprawą urodzin dla Twojego dziecka.
W podobny sposób Alfa Laser Game może zorganizować wieczory kawalerskie Łódź i wieczory panieńskie Łódź. To dobry sposób na ich spędzenie dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia. Alfa Laser Game dokłada wszelkich starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to rewelacyjny pomysł, gdyż aktywność ta wyzwala adrenalinę i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Bardzo ważne jest, że zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele. Grając w laserowego paintballa nie musisz obawiać się siniaków czy obitej skóry. Wszelkie sprzęty działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, używane przez graczy emitują jedynie wiązki lasera, za pomocą których obierany zostaje cel. Dzięki specjalnym scenariuszom gier można uatrakcyjnić wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Olbrzymia hala, zupełnie inny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera, to wszystko sprawi, że będziecie wspominać ten wieczór latami!

Imprezy integracyjne Łódź to nieodłączna część funkcjonowania każdej firmy. Nie zawsze muszą to być jednak formalne i nudne spotkania – coraz częściej szefowie i pracownicy decydują się postawić na dużo bardziej atrakcyjną formę rozrywki. Rewelacyjnym pomysłem na imprezy firmowe Łódź jest laserowy paintball. Dostarcza on nie tylko radości ze wspólnie spędzonego czasu, ale też sporą dawkę adrenaliny. Dzięki temu pozwala członkom firmy nie tylko na integrację, ale i na odstresowanie. Alfa Laser Game organizuje również imprezy plenerowe w specjalnym namiocie-labiryncie w każdym miejscu, wedle indywidualnych upodobań klientów. Paintball laserowy to rozrywka, na którą każdy może sobie pozwolić. Nie grozi nikomu nabicie sobie siniaków, nikt nie zostanie także poobijany przez pociski. Gra opiera się na wiązkach lasera, które strzelają ze specjalnie do tego skonstruowanych karabinów. Dzięki nieinwazyjności, ta forma paintballa jest szczególnie doceniana przez kobiety oraz przez dzieci. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne, ale też na wyjście z przyjaciółmi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę. Wspólne spędzony czas i możliwość zintegrowanej zabawy to bardzo dobra alternatywa dla godzin spędzonych przed komputerem. Mając świadomość możliwości, jakie daje gra w paintball i jej połączenie z nowinkami technologicznymi, Alfa Laser Game stworzyła jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy jedne z najbardziej popularnych rozrywek, dostarcza niezapomnianych emocji, wyzwala produkcję adrenaliny i stymuluje do obmyślania taktyk, dzięki czemu wspomaga rozwój logicznego i strategicznego myślenia.