Co warto przeczytać w 2019 roku?

Czy znacie coś przyjemniejszego niż zatopienie się w ulubionej i pasjonującej lekturze? Osoby, które uwielbiają czytać książki z pewnością zdają sobie sprawę co mam na myśli. Powieści przygodowe, kryminalne czy romanse, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wiele osób niestety zapomina w obecnych czasach o tej jakże przyjemnej formie rozrywki. Jesteśmy bowiem bombardowani z każdej strony różnego rodzaju multimedialnymi bodźcami. W długie zimowe wieczory, kiedy mamy znacznie więcej wolnego czasu coraz częściej wolimy wziąć do ręki tablet lub smartphon, zamiast wspaniałą przygodową lub romantyczną powieść.

W ten o to sposób zapominamy coraz częściej o tradycyjnej książce, która powinna być nieodłączną częścią naszego życia. Odłóżmy na chwilę urządzenia, które niejednokrotnie będąc ogromnym źródłem negatywnych informacji jeszcze gorzej nas nastrajają. To książka pomoże nam oddalić się od problemów dnia codziennego, gdy zagłębimy się w przygody jej głównego bohatera. Wszystkie problemy znikną z horyzontu, a my mamy szansę się w dodatkowo wyciszyć.

Pozwólmy rozwijać się także naszej wyobraźni. To jak będzie wyglądał zamek z powieści, zależy bowiem w dużej mierze właśnie od niej. Książka wymaga od nas w dodatku chwili zadumy i refleksji, na co z pewnością nie pozwala nam film puszczony w telewizji. Poza tym do niektórych fragmentów będziemy z przyjemnością wracać, aby ponownie zatopić się w sens wypisanych tam słów.
Okazuje się, że niektóre pozycje są przez lata nieustannie na topie i ponownie po nie sięgamy, aby przypomnieć sobie zawarte w nich losy głównych bohaterów. Jeśli chcecie przeczytać coś nowego i naprawdę fajnego sprawdźcie co będzie na topie w 2019 roku.
Więc co wart przeczytać? Aby się tego dowiedzieć wejdźcie na portal vers-24.pl. Niezależnie od tego jakie książki preferujecie, znajdziecie tam naprawdę fajne pozycje, po które warto sięgnąć. Z pewnością na długo zostaną one w Waszej pamięci i być może sprawią, że niektóre osoby z powrotem odnajdą sens czytania książek.