Gdzie możesz naprawić swojego smartfona?

Najwyższy czas chyba ogłosić śmierć telefonów komórkowych starego typu. Smartfony ostatecznie zdominowały już cały rynek, a wszyscy znani producenci zrezygnowali już ze sprzedaży zwykłych telefonów komórkowych. Z ostatnich badań wynika bowiem, że popyt na tego typu urządzenia w ostatnich latach spadł o 19 punktów procentowych. Za to sprzedaż smartfonów przekroczyła niebagatelny próg 1 miliarda sztuk rocznie, wzrosła bowiem, aż o 38 procent. Dla porównania jeszcze w 2012 r. to właśnie sprzedaż telefonów komórkowych starego typu przekroczyła próg 1 miliarda sztuk, smartfonów za to sprzedało się w tym czasie niewiele ponad 700 milionów.

W dzisiejszych czasach już ponad 12 milionów Polaków korzysta z urządzeń nowszej generacji. Z najnowszych badań wynika także, że ludzie zakochali się w tych urządzeniach i cały czas chętnie będą je kupować, a co za tym idzie nadal w bardzo szybkim tempie będzie wzrastał ich udział w rynku. W niedalekiej przyszłości może dojść nawet do podwojenia ich obecnej ilości. Ludzie chętnie korzystają z tego typu urządzeń. Dają one więcej możliwości niż zwykły telefon komórkowy, który służył jedynie do wykonywania połączeń. Na urządzeniach nowej generacji można instalować wiele programów ułatwiających życie i być na bieżąco z popularnymi serwisami społecznościowymi. Gdy na przykład wybieramy się samochodem na wakacje bardzo pomocne może okazać się zainstalowanie nawigacji.

Jednak im więcej nowoczesnych smartfonów na rynku, tym większa ilość potrzebnych punktów serwisowych. Nie uniknie się bowiem różnego typu uszkodzeń mechanicznych czy na przykład zalania. Bardzo często też uszkodzeniu ulega szybka, która przy upadku nie ma szans na przeżycie. Bardzo dobrą firmą zajmującą się naprawą takich urządzeń jest iClinica. Serwis apple Poznań, Kraków i Wrocław są to trzy punkty stacjonarne, w których zawsze służą radą i pomocą w razie uszkodzonego urządzenia. Jeśli nie mieszkasz w tych miastach skontaktuj się telefonicznie, a Twój smartfon z pewnością będzie naprawiony.