Jak znaleźć parasole reklamowe duże do kawiarni i ogródków w małej ilości?

Ogrodowe parasole reklamowe, które są duże, czyli potrafią dać cień stolikom w ogródkach branży gastronomicznej to produkt często poszukiwany przez właścicieli kawiarni, restauracji i pubów. Ile jednak trzeba za nie zapłacić i gdzie je można zamówić?

Kilka słów o ogrodowych parasolach z nadrukiem logo firmy

Parasole ogrodowe, na których można nadrukować logo swojej firmy to tzw. parasole reklamowe duże. Gdy bowiem przeszukujemy wyszukiwarkę w porównaniu parasoli reklamowych, najczęściej to, co znajdziemy, to małe, ręczne parasole przeciwdeszczowe. A przecież nie tego szukamy.

Najczęściej wielkie parasole do ogródków kawiarni i restauracji mają kształt okrągły, kwadratowy lub heksagonalny i składają od 4 do 8 paneli. Na każdym z nich można nadrukować logo firmy przez co ten praktyczny produkt, który daje cień, staje też solidną reklamą marki. Jeśli chodzi o maszty i mocowania, to najczęściej kij mieści się na środku, ale na rynku można też znaleźć duże parasole z masztem bocznym, przez co łatwo można zmieniać ich pozycję w zależności od kąta padania Słońca.

Parasole reklamowe duże – ilość a cena

Wiele firm i agencji reklamowych oferuje ogrodowe parasole reklamowe, które zamawiać trzeba w dużych ilościach, min. 50 sztuk. A wszystko to dlatego, że inaczej im się nie opłaca składać zamówienia z Chin. Istnieją też jednak producenci, którzy oferują małe ilości przy dobrych kosztach końcowych. Są to firmy, które szyją bezpośrednio u siebie, czyli nie są żadnymi pośrednikami i siedzibę mają w jednym z europejskich krajów, przez co nie trzeba czekać realizację przez wiele miesięcy.

parasole reklamowe

W zależności od tego, jaki model parasola Cię interesuje i ile sztuk chcesz zamówić, zapłacić możesz za sztukę od 600 zł do nawet 4000 zł. Różnice w cenie są tu więc ogromne. Jaki model wybrać i jaka cena jest rozsądna? Cóż, tu warto zapytać ekspertów o zdanie.

Duże parasole reklamowe w małych ilościach u Schirmmacher.pl

Pod lupę wzięliśmy ofertę Schirmmacher.pl, który wszystkie produkowane przez siebie duże parasole reklamowe sprzedaje przez sklep internetowy https://schirmmacher.pl/, łatwo więc sprawdzić ceny. Okazuje się, że większe, droższe parasole ogrodowe z nadrukiem logo firmy, kupić tam już można od 1 sztuki. Najbardziej się jednak opłaca zamawiać od 5 sztuk. Obniża to bowiem cenę za pojedynczy duży parasol reklamowy prawie o 40%, a nadal są to małe ilości.

Jeśli jednak zależy nam na tańszej wersji ogrodowych parasoli reklamowych, to ceny mogą oscylować już w okolicach 600 zł przy 20 sztukach. Jest to całkiem rozsądna cena jak na parasole produkowane w Europie, a nie w Azji, które nadal mają teleskopowy system otwierania, czyli taki, który nie wymaga użycia siły. Na plusie jest też to, że logo firmy da się nadrukować na ich bokach, ale też umieścić całopowierzchniowo. Takie parasole wyglądają ciekawiej.

Porada na koniec

Chcesz zamówić duże parasole ogrodowe pod reklamę? Zamiast zgłaszać się do różnorakich agencji, sprawdź oferty bezpośrednich producentów parasoli. Jeśli szyją i drukują u siebie, to brak pośrednictwa zmniejsza zarówno całościowe koszty, jak i czas realizacji. Z pewnością łatwiej jest też o doradzenie, jaki model wybrać czy gdzie umieścić logo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *