Program do faktur

Prowadząc własną firmę podejmujemy nieustannie działania, aby zarządzać nią jak najefektywniej, oszczędzając swój czas i pieniądze, jednocześnie maksymalizując zyski. Wiele godzin, które moglibyśmy przeznaczyć na działania inwestycyjne i prorozwojowe tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety integralną częścią prowadzenia własnej firmy. Duża część obecnie funkcjonujących właścicieli przedsiębiorstw tworzy dokumentację wypisując ręcznie rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty. Ciągłe przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkudziesięciu fakturach miesięcznie zajmuje ogromną ilość czasu. Są jednak sposoby, aby tę pracę przeorganizować i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z nich jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To niezwykle wydajny fachowy i wszechstronny program. Działa szybko i bezproblemowo, a oszczędzając czas zapewnia firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze. Oferuje przekrojową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Głównym zadaniem programu jest zmodernizowanie komunikacji w firmie i udoskonalenie jakości obsługi klientów.

Gwarantuje ono miarową pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a to wszystko dzięki temu, że bazuje na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala oszczędzić czas i wykluczyć czynnik błędu ludzkiego. Aby móc bezustannie monitorować i wprowadzać zmiany za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu umożliwia automatyczne generowanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym, a także formułowanie etykiet logistycznych i całościową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada moduł ułatwiający współpracę z klientami. Daje możliwość kompleksowej obsługi zamówień otrzymanych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością tworzenia ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość dokonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Oprócz tego obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę końcową, dodatkowo generując dokument WZ. LoMag to bez wątpienia bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszelkimi rodzajami faktur.

Nie tylko bezpośrednio definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury to nie zawsze ostateczne zakończenie transakcji. Nierzadko zdarza się, że dane transakcji wymagają korekty lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera bieżące dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w wybranym języku, tworzący faktury z LOGO, fotografiami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Pełna integracja ze wszystkimi modułami LoMag pozwala na stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych filtrów i wysyłanie danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest niezastąpiony z uwagi na znaczną ilość zalet. Poza tymi wymienionymi wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz formatowane wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle istotna w związku z obsługą programu jest jego intuicyjność w tworzeniu własnych wydruków dla wszystkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych z bazy jak i z komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie wysyła dokumenty na skrzynkę email klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentów kasowych. Program daje możliwość konfiguracji alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Podniesie wydajność firmy i umożliwia zarządzanie dokumentami za pomocą telefonu komórkowego. Powinno się zakupić go i wyprzedzić konkurencję.