Projektowanie kuchni

Projektowanie kuchni w Gdańsku i okolicach to nasza specjalność. P3 STUDIO chętnie pomoże Państwu w zaaranżowaniu serca każdego domu. Nasz zespół pełen profesjonalistów zajmie się kompleksowym wykonaniem tego zadania. Do nas należeć będzie przygotowanie projektu, wizualizacji, a później wprowadzenie do w życie. Gwarantujemy, że nasze kuchnie są unikalne i funkcjonalne.

Wykonujemy aranżacje kuchni w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Do tego zadania podchodzimy bardzo poważnie. Przygotowanie projektu kuchni poprzedza wywiad z naszym klientem. Pytamy go o to, jak wygląda jego wymarzona kuchnia, jak chciałby, aby wyglądała ta, która przygotujemy? Musimy wiedzieć również jaki ma budżet na tę inwestycję. Zadajemy również dodatkowe pytania. Dopytujemy co najbardziej lubi robić w kuchni i ile czasu w niej spędza.

Takie informacje pozwalają nam na przygotowanie koncepcji. Projektowanie kuchni rozpoczynamy od przygotowania rzutu pomieszczenia. Potrzebujemy do tego dokładnych wymiarów pokoju, które uwzględniają każdą wnękę, a nawet wystającą ze ściany rurę. Gotowe projekty kuchni, przedstawiamy naszym klientom, licząc na ich ewentualne uwagi i pytania.

Kuchnie projekty mogą mieć najróżniejsze. Nasze komponujemy korzystając ze sprawdzonych materiałów. Znajdują się wśród nich płyty z matowym lub błyszczącym wykończeniem, tradycyjne blaty, drewniane albo kamienne. Jesteśmy w stanie przygotować blat pod płytę kuchenną, zlewozmywak, itd. W domu klienta wykonujemy pełny montaż zarówno mebli, jak i urządzeń AGD.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą. Chętnie wykonamy dla Państwa projekt kuchni, która będzie służyła Wam przez lata. Na naszej stronie internetowej dostępne są również zdjęcia, ilustrujące przygotowane przez nas realizacje.