Smaczna regionalna kuchnia – odwiedź zajazd Krakowiacy i Górale

Przejeżdżasz właśnie podczas urlopu przez Zakopiankę i szukasz ciekawej restauracji i zajazdu by móc się zatrzymać na jakiś czas? A może szukasz ciekawej restauracji na spotkanie firmowe? A może właśnie zastanawiasz się nad miejscem w którym chciał byś zorganizować wesele, gdzie było by miejsce dla gości do spania, pyszne, domowe jedzenie, wspaniała obsługa i doskonała atmosfera?

Zatrzymaj się w zajeździe – Krakowiacy i górale – przekonaj się jak wielu innych klientów, że to miejsce Cię zachwyci! Klienci, którzy choć raz odwiedzili restaurację, wracają tu kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja, bądź organizują wakacyjny wyjazd tak, by zatrzymać się tu, w zajeździe.

http://krakowiacyigorale.pl – tu znajdziesz pełną ofertę zajazdu – kuchenne menu, terminy imprez okolicznościowych, sklep online, w którym zakupisz słodkości, przetwory różnego typu, dżemy, konfitury, marynowane grzyby, kompoty i wiele więcej. Restauracja ma również w swojej ofercie przepyszne torty i ciasta własnej produkcji.

Nie tylko smaczna kuchnia regionalna

Kuchnia regionalna to smaczne dania góralskie, które wytwarzane są według tradycyjnej kuchni staropolskiej, a co więcej – ze swojskich jaj, z mąki prosto z młyna, z wędzonych wędlin czy mięs – własnej produkcji!

W menu, między innymi znajdziecie takie potrawy jak: szaszłyki z indyka, golonko, popularna w górach kwaśnica – tu gotowana na gęsinie, filet z kaczki, pieczeń z dzika i wiele, wiele innych pysznych dań, które odpowiednie będą na każdą porę dnia (od godziny 8.00-12.00 restauracja wydaje menu śniadaniowe).

Latem restauracja organizuje grille a także w każdy weekend możecie trafić na festiwal golonek – podawanych z pysznym, zimnym piwem lanym prosto z beczki.

Zajazd zaprasza do siebie każdego, niezależnie od wieku – bo każdy znajdzie tu miejsce dla siebie, każdy poczuje się tu wyjątkowo komfortowo – a przecież o to chodzi podczas wakacyjnego wypoczynku!

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani co do tego miejsca, odwiedźcie stronę internetową – http://krakowiacyigorale.pl – znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje – pełne menu, zdjęcia pokoi i możliwość ich rezerwacji, poznacie terminy imprez okolicznościowych, zapoznacie się z ofertą wesel czy spotkań rodzinnych, które organizuje restauracja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *