Spawarki Magnum – każdy znajdzie coś dla siebie

Podczas wyboru spawarki do naszego warsztatu czy gospodarstwa domowego można dostać zawrotu głowy od wyboru. W sieci brakuje branżowej prasy, która przeprowadzi poważne testy, a na forach można się spotkać z przeróżnymi opiniami. Spawarki Magnum skutecznie znajdują sobie kolejnych zadowolonych klientów, a ich udział w rynku stale rośnie. Celem producenta było zaspokojenie potrzeb Europy Środkowo-Wschodniej, jest to rynek, który oczekuje solidnej jakości i dobrej ceny — tego właśnie możemy doszukiwać się w ofercie Magnum.

Asortyment

Gdyby chcieć określić ofertę producenta jednym słowem, najlepiej byłoby ją nazwać ofertą „kompletną”. Znaleźć można urządzenia do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych — do każdego rodzaju spawania (MIG/MAG, MMA, TIG oraz lutospawania CuSi). Co więcej, asortyment jest także pełen przecinarek plazmowych i innych akcesoriów przydatnych spawaczowi. Sam producent pisze „Urządzenia MAGNUM dedykowane są zarówno dla przemysłu, jak i dla małych i średnich warsztatów usługowych” i jest to prawda.

Opinie i oceny

W sieci można znaleźć wiele pochlebnych opinii, a spawarki Magnum cieszą się dobrymi ocenami — nieważne czy spojrzymy na fora branżowe, czy porównywarki cen. Jeden z użytkowników pisze „Jeśli chodzi o jakość spawania, to jestem zadowolony w 100%. Elektroda tylko syczy, a migomatem nawet w osłonie CO2 nie ma praktycznie żadnych odprysków, a spaw jest gładki jak pupcia niemowlęcia”. Użytkownicy doceniają jakość wykonania, łatwą obsługę, wysoką funkcjonalność i co istotne na tym rynku — cenę.

Spawarki Magnum w Polsce.

Z dostępnością produktów tego producenta w Polsce nie ma problemów, sklep ALLWELD.PL jest oficjalnym dystrybutorem marki i cechuje się dużym wyborem spawarek Magnum. Poza wysoką dostępnością sklep ten oferuję profesjonalny serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. A będąc w temacie gwarancji — w zależności od formy zakupu przysługuje okres 12/24-miesięcznej gwarancji z możliwością przedłużenia do lat pięciu. Co więcej, sklep jako oficjalny dystrybutor oferuję usługę door-to-door, której koszta pokrywa producent. Przyznać trzeba, że są pewni swoich produktów.