Sposoby pozyskiwania funduszy na zakup środków trwałych

Prowadzenie własnej działalności ma wiele zalet. Nie trzeba stresować się przed rozmowami z szefostwem, gdyż za wszystkie błędy samemu bierze się odpowiedzialność. Ponadto jest duża szansa na wysokie zarobki, pod warunkiem stworzenia nowoczesnego pomysłu, cieszącego się zainteresowaniem. Przedsiębiorcy napotykają także sporo przeszkód w drodze do kariery i sukcesu. Jednym z głównych problemów są bez wątpienia fundusze. Bez nich nie można mówić o efektywnym inwestowaniu czy szansach na rozwój. W wielu branżach konieczny jest częsty zakup nowych środków trwałych. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnego doradztwa w sprawach finansowych.

Specjaliści przekalkulują możliwości klienta i na podstawie wyników dobiorą rozwiązanie spełniające oczekiwania i nie przerastające możliwości. Pracownicy zatrudnieni w CLS posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, przez co łatwiej im koncentrować się na indywidualnych kryteriach. Starają się zapewnić odbiorcy satysfakcje oraz zadowolenie. Dużym atutem firmy jest strona internetowa oparta na intuicyjnym i przejrzystym podziale na kategorię. Ułatwia to poruszanie się po niej i szukanie dla siebie interesujących produktów. Strona została wyposażona w kalkulator leasingowy samochodu. Przy jego użyciu określi się ratę jaką należy płacić za użytkowanie pojazdu. W ofertach leasingowych kalkulator brana jest pod uwagę wpłata początkowa, okres umowy, a także wykup. Poza ów propozycjami klienci mogą liczyć także na fachowe doradztwo w zakresie:

  • Kredytów na konkretny cel – zakup maszyn czy urządzeń do firmy może przerastać posiadany budżet. Wówczas warto wykorzystać sprawdzoną metodę finansowania jaką jest kredyt. CLS współpracuje od lat z kilkoma bankami przez co odbiorca ma do dyspozycji kilka umów, z których ma szansę dobrać najtrafniejszą dla siebie
  • Ubezpieczeń – ochrona pojazdu, życia czy mieszkania jest niezwykle ważna. Brak wiedzy może utrudniać podjęcie trafnej decyzji. Specjaliści przedstawią wszelkie informacje na temat oferty i dopasują adekwatną do zapotrzebowania.