Wybierz idealny kawał na telefon

Czy weseli i ciągle uśmiechnięci ludzie mają w życiu lepiej? Czy łatwiej jest im dostać dobrą, satysfakcjonującą ich pracę, poderwać fajną dziewczynę / chłopaka czy też mieć ogromną grupę znajomych? Czy Polacy to naród ponuraków, czy jesteśmy uśmiechnięci i umiemy cieszyć się życiem?
Okazuje się bowiem, że inne narody traktują nas jako naród depresyjny i z gruntu ponury. Tym bardziej, że faktycznie Polacy lubią sobie ponarzekać. Duża grupa ludzi wychodzi także z założenia, że jak już jest dobrze, to pewnie zaraz się popsuje. Nieliczni cieszą się każdym następnym dniem. W dodatku wiecznie uśmiechnięci ludzie także działają ponurakom na nerwy, bo kto widział, żeby ciągle się cieszyć?
Pomimo tego, że dzielimy jeden i ten sam świat i spotykają nas podobne kłopoty, możemy tu znaleźć zarówno ludzi usatysfakcjonowanych z życia, cieszących się najmniejszymi drobnostkami, jak również takich, którzy uważają, że nic im w życiu nie wychodzi. W dodatku sytuacje w jakich się znajdujemy są bardzo różne i z pewnością ma to wpływ na stan emocjonalny wielu ludzi. Mimo, że pesymizm oddziałuje podobnie jak stres, w umiarkowanej dawce może być dobrym impulsem do działania, w nadmiarze zwyczajnie szkodzi. Dlatego kluczem do czerpania przyjemności z życia jest pozytywne myślenie oraz umiejętność zauważania tego co piękne.
Dzięki niemu szybciej i łatwiej nawiązujemy znajomości, lepiej dogadujemy się z dziećmi i rodzicami oraz mamy bardziej owocne związki. Pogodni ludzie z reguły szybciej pozbywają się złych emocji, nie przeżywają tak bardzo swoich porażek oraz mają mniej kompleksów. Optymiści tak naprawdę żyją dłużej. Wynika to z faktu, że nie zżera ich stres, szybciej odnajdują wyjście z trudnych sytuacji, kiedy chorują potrafią odnaleźć motywację, by wrócić do zdrowia, a przede wszystkim z większym dystansem znoszą swoją starość. Uśmiech na twarzy drugiego człowieka zazwyczaj wywołuje u nas pozytywne uczucia. Ile prawdy jest więc w twierdzeniu, że śmiech to zdrowie? Dlaczego trzeba się dużo śmiać? Szczery i prawdziwy uśmiech angażuje mięśnie wokół oczu, policzki unoszą nam się do góry, a to w konsekwencji poprawia nasz nastrój.

Badania pokazują, że częste uśmiechanie się działa jak włącznik dobrego humoru. Pobudza się wtedy układ krążenia, który pomaga mięśniom w rozkurczeniu się. Dzięki temu jesteśmy bardziej dotlenieni i lepiej pracują nasze narządy wewnętrzne, przede wszystkim płuca oraz serce. Prowadzi to do redukcji bólu, napięcia, nasze ciało produkuje wtedy naturalne związki przeciwbólowe, dzięki czemu nie musimy za każdym razem kiedy powstaje potrzeba sięgać po pastylki przeciwbólowe.
Mózg zwiększa również produkcję endorfin (są to nasze naturalne opioidy), dzięki czemu mamy dobry nastrój, a co za tym idzie zmniejszone odczuwanie bólu. Udowodniono, że częsty śmiech pomaga w walce z depresją – jedną z naszych najczęstszych chorób cywilizacyjnych. Śmiech nie tylko łagodzi jej objawy, ale też obniża niepokój, co w konsekwencji przekłada się również na cofanie jej objawów.

Każdy z nas jest w stanie zauważyć, że łatwiej nam także przebywać w towarzystwie ludzi wesołych, cieszących się życiem, potrafiących żartować z siebie i mających do tego ogromny dystans. Lubią oni opowiadać dowcipy, anegdoty, którymi są w stanie rozbawić innych. Dzięki temu są zawsze uśmiechnięci i czerpią z życia pełnymi garściami.

Właśnie dla takiej grupy społecznej stworzono stronę internetową https://jajcapp.pl/. Aplikacja oraz serwis daje możliwość osobom, które chcą rozbawić innych ludzi albo zrobić im zwyczajnie psikusa, robienia anonimowo kawałów telefonicznych. Za połączenie nic się nie płaci i jest ono wykonywane z centrali firmy, dzięki temu w momencie robienia dowcipu nie wiadomo, kto jest jego pomysłodawcą. Jeśli chcesz zrobić komuś psikusa wystarczy, że jedynie wykupisz kawał, który chcesz zrobić. Na stronie internetowej https://jajcapp.pl/ jest zamieszczona lista kawałów, wystarczy wybrać dowcip Was satysfakcjonujący. Kawały telefoniczne zrobione za pośrednictwem serwisu z pewnością wywołają uśmiech na twarzy wielu ludzi. Wiele osób skorzystało już z tej usługi.

Firma ta posiada również aplikację mobilną jajcapp dostępną w Google Play. Aplikacja ta umożliwia użytkownikowi wysłanie przez telefon do wybranego przez niego punktu docelowego gotowych dowcipów odtwarzanych z nagranego pliku audio. Użytkownik nie tylko ma możliwość wskazania kawału z listy dowcipów, ale także wybiera dzień i godzinę, w której odbiorca ma odebrać żart. Aplikacja jajcapp pozwala przedstawić gotowy żart nadawcy, gdyż posiada funkcję nagrywania dźwięku. Jednak nie można jej udostępniać innym ludziom, chyba, że nadawca uzyskał wyraźną zgodę adresata żartu do dzielenia się nim z osobami trzecimi. Serwis ten ma na celu jedynie dostarczenie usługi rozrywkowej. Jeśli chcesz więc zrobić komuś anonimowo dowcip, a nie masz pomysłu jak to zrobić, ta strona jest stworzona specjalnie dla Ciebie.