Znajdź profesjonalną firmę, która pomoże Ci odzyskać utracone dane

W obecnych czasach można użyć stwierdzenia, że komputer to już nieodłączna część naszego życia. Dlatego tak istotne jest, aby był zawsze w pełni sprawny i niezawodny. Spowolnione działanie sprzętu może bowiem zmarnować nasz cenny czas.

Badania prowadzone przez różne firmy wskazują, że większość ludzi w ogóle nie robi kopii zapasowych tworzonych przez siebie danych, nawet tych bardzo ważnych. Liczba ta sięga nawet dziewięćdziesiąt procent właścicieli komputerów. Nie zwracamy bowiem uwagi na fakt, że nasze komputery, a w szczególności ich dyski twarde mają określoną żywotność i może z czasem nastąpić ich uszkodzenie. W dodatku w najmniej oczekiwanym dla nas momencie. Zdarza się bowiem wielokrotnie, że komputer przestaje prawidłowo reagować na nasze polecenia, a czasem następuje nawet zawieszenie całego komputera. Jednak takie zachowanie nie bierze się znikąd. W związku z tym warto szybko znaleźć źródło zaistniałej sytuacji. Może ona tkwić przykładowo w braku systematycznie robionych aktualizacji lub uszkodzeniu dysku twardego. Wielokrotnie na złą pracę komputera i jego krótką żywotność wpływa również niewłaściwie działający układ chłodzenia. Warto dlatego systematycznie czyścić komputer, zwłaszcza jego układ chłodzenia. Powstałe tam zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia elektroniki, a w konsekwencji utraty danych. Gdy już niestety nastąpi utrata danych większość z nas nie wie co robić w takiej sytuacji i przeważnie wpada w panikę. Tym bardziej jak pracowali nad czymś długi czas lub był to folder z naszymi wszystkimi zdjęciami.

Na szczęście istnieją na rynku firmy, które na co dzień zajmują się odzyskiwaniem danych. Bardzo profesjonalnym w tej branży przedsiębiorstwem posiadającym w Warszawie kilka specjalistycznych laboratoriów, w tym główne przy ulicy Opaczewskiej jest Centrum odzyskiwania danych Warszawa. Nowoczesne rozwiązania stosowane przez firmę z pewnością sprawią, że znów będziecie w posiadaniu swoich cennych zdjęć, dokumentów i i innych utraconych danych.

W swojej ofercie posiadają odzyskiwanie danych z różnego rodzaju dysków: 1,8; 2,5; 3,5 cala Seagate, Western-Digital, Samsung, Hitachi, Toshiba, Maxtor oraz z dysków przenośnych wszystkich producentów. Odzyskiwanie danych z dysków po upadku czy odzyskiwanie danych z macierzy RAID również nie jest dla nich problemem. Dodatkowo naprawa dysków również jest w ofercie firmy.

Często pojawia się sytuacja, że uszkodzeniu ulega tak zwany Pendrive, na którym posiadamy bardzo dużo cennych dla nas danych. Na szczęście nie musimy się martwić, gdyż firma ta odzyskuje dane nawet z uszkodzonych przenośnych dysków Pendrive. Oprócz tego utracone dane z kart pamięci SD, microSD, MMS, MS, CF i innych również nie są dla nich problemem.

Jeśli więc spotka Was tego typu sytuacja i stracicie cenne dla Was dane w pierwszej kolejności skontaktujcie się z laboratorium odzyskiwanie danych Warszawa Ochota. U nich zapłacicie jedynie za efekt, a w dodatku podzielą się z Wami wieloma cennymi wskazówkami, aby w przyszłości uchronić Was przed utratą danych. Jeśli Wasze utracone pliki zawierają w dodatku poufne informacje nie ryzykujcie, ich odzyskanie powierzcie profesjonaliście.