Jak odzyskać utracone dane z dysku po awarii?

Jeśli Twój komputer zawiódł i w konsekwencji nie możesz dostać się do cennych plików czy danych – nic straconego! Nie musisz się na zapas martwić, są bowiem na rynku firmy, które specjalizują się w odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Jedną z takich firm jest na przykład All Data Recovery Warszawa. Jak sama nazwa wskazuje ich siedziba znajduje się w stolicy. Swoje usługi świadczą dla szerokiego grona odbiorców. Mowa o korporacjach, małych czy średnich przedsiębiorstwach, a także instytucjach państwowych. Niejednokrotnie naprawiają dyski i odzyskują dane, nawet po nieudolnych próbach innych serwisów.

W porównaniu do konkurencji oferują nam wycenę zupełnie za darmo. W dodatku dokonują jej „od ręki”. Sami możemy się zdecydować na skorzystanie z usługi lub nie, a opłatę ponosimy wyłącznie za odzyskanie plików. Jeśli z jakiegoś powodu odzyskiwanie danych nie będzie mogło być zrealizowane, nie ponosimy w związku z tym żadnych kosztów. Świadczy to niewątpliwie o pewności siebie, doświadczeniu oraz o bardzo wysokiej skuteczności ich działań.

Poza tym posiadają specjalne laboratorium w Warszawie, w którym zajmują się odzyskiwaniem danych i naprawą dysków. Posiadają tam, aż 12 w pełni wyposażonych stanowisk, dzięki którym jednocześnie mogą wykonywać wiele zamówień. Odzyskiwanie danych i naprawa dysków nie obejmują wyłącznie awarii mechanicznych czy logicznych standardowych dysków twardych. Technicy All data Recovery są w stanie odzyskać dane ze skasowanych plików, dysków twardych uszkodzonych elektronicznie, macierzy RAID po awarii, dysków przenośnych, dysków SSD oraz z komputerów przemysłowych po awarii. Wielokrotnie odzyskiwali również dane po wcześniejszych, nieudolnych próbach konkurencji.

Jeśli chcecie poznać całą ofertę przedsiębiorstwa All Data Recovery wejdźcie na stronę www.alldatarecovery.pl. Każdym dyskiem zajmują się profesjonalnie oraz indywidualnie w zależności od jego problemu, a procedury są dostosowane w zależności od rodzaju usterki. Odzyskiwanie plików z uszkodzonego dysku nigdy nie było prostsze.