Myjnia dla samochodów ciężarowych

Podróż w czystym i zadbanym aucie z pewnością zwiększa komfort użytkowania. Inaczej też prezentuje się wśród innych uczestników ruchu drogowego. Pojazdy osobowe nie mają obowiązku systematycznego czyszczenia auta. W przeciwieństwie do nich samochody ciężarowe muszą być utrzymywane w czystości. Tym bardziej, że grożą naprawdę wysokie mandaty za nieprzestrzeganie tego obowiązku. W ekstremalnych przypadkach mogą wynosić nawet 1500,00 zł. Warto więc pilnować porządku zarówno w środku auta jak i na zewnątrz.

I choć utrzymywanie czystości wewnątrz auta ciężarowego nie jest rzeczą aż tak trudną i możemy zrobić to sami, to już dbanie o jego wygląd zewnętrzny nie jest już takie proste. Umyć samochód osobowy to łatwizna w porównaniu z samochodem ciężarowym. Na szczęście istnieją myjnie nie tylko dla samochodów osobowych. W profesjonalnych myjniach takich jak na przykład Myjnia Port Świecko mamy pewność, że nasz samochód zostanie dokładnie umyty włącznie z najdrobniejszymi zabrudzeniami. Jest to bardzo nowoczesna myjnia, poza tym dobrze zlokalizowana. Znajduje się bowiem blisko zjazdu na autostradę A2. Dlatego bardzo chętnie korzystają z niej kierowcy samochodów ciężarowych. Obiekt Port Świecko to jednak nie tylko myjnia. Znajdują się tutaj również: wulkanizacja, sklep motoryzacyjny czy kantor wymiany walut. Obok myjni są też stacja paliw i market, gdzie można nie tylko napełnić zbiornikpaliwa, ale i żołądek.

To wszystko sprawia, że kierowcy bardzo chętnie zatrzymują się tutaj i korzystają z usług myjni. Mają okazję chwilę odpocząć i coś zjeść.

Myjnia ta w dodatku nie obsługuje wyłącznie standardowych samochodów ciężarowych z naczepami. Zajmują się również myciem cystern wewnątrz. Maja do dyspozycji cztery tunele. Każdy z nich jest wyposażony w najnowocześniejszy system automatycznych bram myjących. Myjnia Port Świecko posiada certyfikaty, które potwierdzają tylko jej kompetencje. Myją cysterny po sokach owocowych czy mlekach. Nie stanowi również dla nich żadnego problemu umycie cysterny po czekoladzie czy oleju rzepakowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *