Wyroby Swojskie Sklep Krakowiacy i Górale

Jechałeś ostatnio Zakopianką? Widziałeś uroczą karczmę Krakowiacy i Górale, ale nie miałeś czasu się zatrzymać? Słyszałeś, że jest tam nie tylko miła, relaksująca atmosfera, ale też lokalne jedzenie jest świetne? Czy lubisz pyszne posiłki gotowane w domu, ale nie zawsze masz na to czas lub nie masz talentu do gotowania?

Wyroby swojskie sklep online

Bez względu na to, w jakiej części Polski się znajdujesz, jeśli chcesz zjeść pyszne domowe pieczywo, wędliny, słodycze i przetwory, możesz w ciągu kilku dni dostarczyć je do domu kurierem. Zajazd Krakowiacy i Górale kilka lat temu otworzył sklep internetowy https://sklep.krakowiacyigorale.pl/, w którym można było kupić wyrabiane w karczmie produkty, m.in. jajka z własnych kurek czy mąkę mieloną lokalnie w młynach. Jeśli nie możesz samemu udać się do karczmy, możesz zamówić jedzenie z dowozem do domu. Sklep Krakowiacy i Górale jest bardzo popularny wśród osób kochających dobre jedzenie, nie tylko mieszkańców Krakowa czy Gór. Polska kuchnia uważana jest za jedną z najlepszych na świecie, dlatego sklep jest zawsze pełen ludzi. Sklep pozwala nam zakupić produkty wykonane tradycyjnymi metodami, bez konieczności wychodzenia z domu. Odwiedź stronę Krakowiacy i Górale – i zamów już dziś, aby za kilka dni rozkoszować się pysznym smakiem ich domowych przetworów!

Oferta sklepu

-Wędliny, mięso i sery

-Dania gotowe

-Pieczywo i różnego rodzaju dodatki

-Przetwory z warzyw i grzybów

-Przetwory z owoców – takie jak dżemy, konfitury itp.

-Kawę, Herbatę, Sól, Oleje, Oliwy różnego rodzaju

-Domowe makarony

-Kiszonki

-Zakwasy

-Słodycze – bombonierki, czekolady, praliny…

Na stronie znajdziecie też przepiękne zestawy prezentowe, które odpowiednie będą niemal na każdą okazję – smakosze swojskich wyrobów będą nimi zachwyceni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *